تنظیم آینه های بغل

برای هر فردی این شرایط به وجود آمده که در زمان رانندگی مجبور شود تنظیم آینه های بغل خود را انجام دهد تا هم نقطه های کور کمتر شود و هم روی رانندگی مسلط تر باشد . هر چند به طور معمول این یک عادت و رفتار معمول می باشد اما در عین حال می تواند موقعیت های بسیار بدی را هم به وجود آورد . امروزه متدی وجود دارد که می توان جهت تنظیم آینه های خود از روشی استفاده کنید که نقطه های کور را به شدت کاهش می دهد . این روش به نام BGE می باشد . علاوه بر کم کردن نقطه کور می تواند از تابیدن نورهایی که از ماشین های عقبی  که بسیار شما رو آزار می دهد جلوگیری کند . به وسیله از روش BGE دیگر هیچ نیازی نمی باشد که جهت مشاهده نقطه های کور راننده سر خود را بچرخاند .اگر در زمان رانندگی ، راننده به طور مرتب راننده سر خود را بچرخاند دید محیطی خود را از دست می دهد اما با تنظیم کردن آینه ها به صورت BGE دید محیطی هم از دست نمی رود .درخشش آینه های بغل کاملا از بین می رود و بازتابیدن نور چراغ های خودروی عقبی در آینه راننده را اذیت نمی کند .

جهت تنظیم آینه های بغل خودروی خود می توانید از نمایندگی مجاز جک در سراسر کشور کمک بگیرید . نمایندگی جک واقع در تهران شهبه مرکزی این کمپانی می باشد . جهت مراجعه حضوری و یا برای مشاورات لازم از طریق تلفن می توانید به قسمت تماس با ما داخل سایت مراجعه فرمائید .

بیشتر بخوانید
خودرو جک تی 9 و همه چیز درباره آن

 

تنظیم-آینه-های-بغل

تنظیم-آینه-های-بغل

تنظیم کردن آینه ها به روش BGE

راننده بایستی سر خود را روبری پنجره سمت راننده بگیرد آینه سمت راننده باید به شکلی تنظیم شود که بتواند آن سمت از خیابان را در آینه ببیند .

راننده بایستی سر خود را کاملا به سمت پنجره کناری خود بچرخاند و آینه را به شکلی تنظیم کند که کامل ترین میدان دید را از سمت راست در اختیار بگذارد .

برای این که از تنظیم آینه مطمئن شوید یک خودرو که از لاین کناری شما رد می شود در نظر داشته باشید . تصویر این خودرو بایستی پیش از این که از آینه عقب خودرو خارج شود خودرو بایستی در دید محیط راننده قرار بگیرد . اگر تمامی این موارد را ملاحظه نکردید باید دوباره آینه را تنظیم کنید .

این تنظیمات تنها در ماشین هایی پاسخگو است که دو آینه بغل و آینه عقب داشته باشند به همین دلیل اگر با ماشین وسیله ای جابه جا می کنید که موجب مسدود شدن آینه بغل شده است نباید از این روش استفاده کنید . به یاد داشته باشید که رانندگانی که از این روش استفاده می کنند بسیار کم هستند به همین خاطر تا جایی که امکان دارد از ورود به نقطه های کور خودروهای دیگر خودداری کنید .

 

درباره jacyadak

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع