چراغ-خودروی-جک

چراغ خودرو

چراغ خودرو

از مهمترین اجزای خودروی شما چراغ های جلو و عقب آن هستند که نسبت به سایر اجزای خودرو بیشتر در معرض دید هستند بنابراین تمیز نگه داشتن آنها ضروری می باشد.

چراغ-خودروی-جک
چراغ-خودروی-جک

چگونه چراغ خودروی خود را تمیز کنیم؟

امروز قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور با لوازم در دسترس می توانید چراغ خودرو  را مثل روز اول تمیز کنید. با این روش دیگر نیازی ندارید به کارواش مراجعه کنید و هزینه های بالا پرداخت کنید.

  • در مرحله اول، چراغ خودروی خود را با آب و مایع ظرفشویی شستشو و آبکشی کنید. به این نکته توجه کنید که بهتر است از شوینده های قوی استفاده نکنید زیرا ممکن است به رنگ و چراغ خودرو آسیب بزند.
  • در مرحله دوم مقداری چسب نواری را دور تا دور طلق ها بچسبانید تا از آسیب رسیدن به رنگ خودرو جلوگیری شود.
  • با استفاده از یک سمباده بسیار نرم یا یک تکه پارچه مناسب چراغ ها تمیز کنید طوری که لایه کدر ایجاد شده بر روی چراغ خودرو از بین برود و تا جایی ادامه دهید که تمام چراغ ها به صورت یکدست تمیز شوند.
  • با دستمال حوله ای مجددا چراغ خودرو را تمیز کنید و پس از آن دوباره چراغ ها را با آب آبکشی کنید.
  • مجددا چراغ ها را با مایع ظرفشویی و آب شسته و بهتر است از یک اسفنج استفاده کنید تا لکه های باقی مانده از بین بروند.

شرکت بازرگانی سوئیچ شعبه مرکزی لوازم یدکی جک می تواند در رابطه با چراغ خودرو اطلاعات جامعی در اختیار مشتریان عزیز خود بگذارد و توصیه های لازم را در زمان خرید ارائه دهد . همین طور ممکن است شاید برخی اوقات به دلیل جنس نامرغوب تمامی قسمت های یک خودرو دچار مشکل شود . به همین دلیل توصیه می شود  حتما وسایل اورجینال برای خودرو تهیه شود . گروه بازرگانی سوئیچ شعبه مرکزی لوازم خودرویی جک می باشد که تمامی قطعات خودرو را به صورت اصلی روانه بازار می کند . جهت تامین قطعات می توانید شما با شماره های 021-33933420- و 021-33960523 تماس حاصل نمائید.

  • یک تکه پارچه حوله ای نرم را برداشته و مقداری خمیردندان ساده روی آن بریزید و چراغ ها را تمیز کنید.
  • چراغ ها را با یک دستمال پاک کنید و در مرحله آخر با کمی الکل و یک دستمال مجددا چراغ خودرو را تمیز کنید. سپس با مقداری آب چراغ خودرو را پاک کنید.

اکنون شما با پشت سر گذاشتن تمامی این مراحل از دیدن چراغ های خودرو خود لذت خواهید برد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *