جک-s7

نگاهی به جک S7

نگاهی به جک S7

می توان با قطعیت اعلام کرد که جک s7 بزرگترین کراس اور چینی می باشد که در سال 2017 برای نخستین بار در شانگهای رونمایی شد.

جک-s7
جک-s7

طراحی ظاهری جک S7

این خودرو هم مانند سایر محصولات جک جذابیت های خاص خود را دارد که با یک نگاه کلی می توانید متوجه آن شوید. از نمای روبروی این خودرو می توان پنجره های بزرگ مشکی رنگ را در کنار چراغ های خوش ترکیب و زیبایش مشاهده کرد.

از نمای جانبی این خودرو به دلیل ارتفاع مناسب و ریل های سقفی اش همانند یک شاسی بلند به نظر می رسد. همچننی از رینگ و لاستیک های مناسب با بهترین کیفیت در این خودرو استفاده شده است.

از نمای عقب هم این خودرو بسیار جذاب است زیرا چراغ های عقب آن به نوعی طراحی شده اند که ان را شبیه به کراس اورهای لکسوس کرده اند.

با ورود به داخل کابین می توان با کمی دقت متوجه شباهت داشبورد جک S7 به محصولات مرسدس بنز شد. همچنین استفاده از صفحه نمایشی لمسی در بخش میانی داشبورد و صفحه نمایش دیجیتال در قسمت پشت آمپر نمای جذابی به داخل کابین بخشیده است.

توجه به این نکته نیز الزامی است که حجم صندوق جک S7 برابر با 750 لیتر می باشد که در صورت خواباندن صندلی های عقب این مقدار به 1358 لیتر نیز می رسد.

جک S7 همچنین دارای ابعادی به طول 4790 میلی متر، عرض 1900 میلی متر و ارتفاع 1860 میلی متر می باشد.

نمایندگی جک واقع در تهران شعبه مرکزی این کمپانی می باشد . جهت مراجعه حضوری و یا برای مشاورات لازم از طریق تلفن می توانید به قسمت تماس با ما داخل سایت مراجعه فرمائید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام این نمایندگی مراجعه کنید.

مشخصات فنی جک S7

این خودرو دارای دو پیشرانه بنزینی یکی با موتور 1.5 لیتری و دیگری با موتور 2 لیتری می باشد. همچنین نسخه 1.5 لیتری توربو در هر 100 کیلومتر حدود 8.5 لیتر مصرف بنزین خواهد داشت.

ایمنی در جک S7

از امکانات ایمنی جک S7  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجهز به سیستم خروج از لاین
  • هشدار دهنده به منظور رعایت فاصله با خودروی روبرو
  • مجهز به رادار تشخیص نقطه کور
  • ترمز اضطراری
  • سیستم کمکی برای شروع حرکت در سربالایی
  • و……..

همچنین به دلیل اینکه در این خودرو 74 درصد فولاد مقاوم به کار رفته است توانسته در مسابقه تست تصادف چین 5 ستاره ایمنی را دریافت کند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *